Konkurs dla nauczycieli akademickich – 2019/2020 bądź 2020/2021

Wyjazdy dydaktyczne nauczycieli akademickich (STA)

• Peking University – Chińska Republika Ludowa, Pekin (1 stypendium)
  • University of Montenegro – Czarnogóra, Podgorica (1 stypendium)
  • Ivane Javakhishvili Tbilisi State University – Gruzja, Tbilisi (1 stypendium)
  • Airlangga University –Indonezja, Surabaja (1 stypendium)
  • University of Tehran– Iran, Teheran (2 stypendia)
  • Tel Aviv University – Izrael, Jeruzalem, Tel Awiw, Ben-Gurion University of Negev– Izrael, Beer Szewa (łącznie 2 stypendia)
  • University of Jordan – Jordania, Amman (1 stypendium)
  • Tribhuvan University – Nepal, Katmandu (2 stypendia)
  • Southern Federal University– Rosja, Rostowie nad Donem (1 stypendium)
  • Northeastern Illinois University – Stany Zjednoczone, Chicago (1 stypendium)

Procedura i kryteria kwalifikacji

Termin składania list zgłoszeń przez koordynatorów do spraw mobilności: 02 grudnia 2019 r. godz.16:00.
Prosimy zainteresowane osoby o skontaktowanie się z koordynatorami do spraw mobilności w swojej jednostce odpowiednio wcześniej.

Miejsce składania dokumentów: Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, pokój 29c.
Kontakt: Joanna Wiszniewska tel. 22 55 24 078,  email:  Joanna.wiszniewska@adm.uw.edu.pl