Konkurs STT/KA171/2022 – Wyjazdy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Procedura i kryteria kwalifikacji, organizacja oraz zasady finansowania wyjazdów pracowników w celach szkoleniowych (STT)

rozpoczęła się ogólnouniwersytecka tura kwalifikacji do wyjazdów w celach szkoleniowych dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (STT) w ramach programu „ERASMUS – MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA Z PAŃSTWAMI TRZECIMI NIESTOWARZYSZONYMI Z PROGRAMEM” (KA171/2022) do następujących uczelni partnerskich:

• Bośnia i Hercegowina, Sarajewo – University of Sarajevo (1 stypendium);
  • Czarnogóra, Podgorica – University of Montenegro (1 stypendium);
  • Gruzja, Tbilisi – Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (1 stypendium);
  • Palestyna, Nablus – An-Najah National University (1 stypendium).

Konkurs trwa do 17 maja 2023 r. do godz. 14.00. Termin składania wniosków jest ostateczny.

Dokładna informacja dotycząca procedury, zasad, kryteriów organizacji wyjazdów dostępna jest na stronie BWZ.

Pytania dot. konkursu prosimy kierować do p. Joanny Wiszniewskiej (joanna.wiszniewska@adm.uw.edu.pl; tel. 22 55 24 078).

Data publikacji: 19 kwietnia 2023