Dodatkowe stypendium Santander na podróż

Komunikat nr 2/23/SMS/2023/2024  – „Erasmus – Mobilność edukacyjna” (KA131/2023) Zagraniczne studia częściowe 2023/2024

Dodatkowe stypendium Santander na podróż

Wyjazd na studia za granicą wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego Fundacja Santander Universidades przygotowała dla studentów Erasmusa nominowanych na wyjazdy w semestrze zimowym lub cały rok akademicki Stypendium Santander dla Erasmusa 2023.

W ramach tej inicjatywy Fundacja oferuje dodatkowe jednorazowe  stypendia finansowe w wysokości 2500 PLN brutto każde dla najlepszych 30 studentów Uniwersytetu Warszawskiego, którzy złożą wniosek o przyznanie tego stypendium.  Zachęcamy wszystkich studentów zakwalifikowanych na studia Erasmus w semestrze zimowym lub na cały rok akademicki 2023/24 do złożenia wniosku.

⇒ APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Kandydaci muszą spełnić poniższe kryteria:

• są beneficjentami programu „Erasmus +”,
  • w roku akademickim 2023/2024 odbędą pobyt za granicą w ramach programu Erasmus + (semestr zimowy, cały rok akademicki),
  • osiągają najlepsze wyniki w nauce (za poprzedni rok akademicki).

Jak aplikować

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się na platformie stypendialnej Santander do 16 kwietnia 2023 r.

⇒ APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Ważne terminy

• nabór wniosków trwa do 16.04.2023 r
  • zwycięzcy zostaną wyłonieni do 1.07.2023 r
  • wybrani kandydaci będą mieli 7 dni na zaakceptowanie przyznanego stypendium

Szczegóły programu, regulamin i formularz aplikacyjny znajdują się na platformie Santander Scholarships.

Pytania, wątpliwości prosimy kierować do p. Elżbiety Jóźwik (elzbieta.jozwik@adm.uw.edu.pl).