Konkurs dla studentów i doktorantów – Studia 2022/2023 – Czarnogóra, Gruzja

Informacja o zasadach kwalifikacji:

Zasady konkursu dla studentów i doktorantów w celu skierowania na zagraniczne studia częściowe (SMS) ze stypendium Erasmus KA131/2021 do uczelni z krajów partnerskich – rok akademicki 2022/23

Konkurs dotyczy wyjazdu na semestralne studia ze stypendium Erasmus w semestrze letnim 2022/2023 dla studentów i/lub doktorantów UW do:

• University of Montenegro – Podgorica, Czarnogóra – 3 stypendia;
  • Ivane Javakhishvili Tbilisi State University- Tibilisi, Gruzja – 6 stypendiów wyłącznie dla studentów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.

Termin przekazania dokumentów o przyznanie stypendium – 28 października 2022, godzina 16:00.

Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie, na adres e-mail Biura Współpracy z Zagranicą UW: erasmusbwz@uw.edu.pl, przestrzegając Zarządzenia Rektora nr 279 Rektora UW z dnia 10.12.2020, o przesyłanie maili z elektronicznej poczty uniwersyteckiej. Korespondencja studenta lub doktoranta Uniwersytetu wysłana z innego adresu elektronicznego niż elektroniczna poczta uniwersytecka może pozostać bez rozpatrzenia.

Data publikacji: 14 października 2022