Zostań „Mentorem” z ESN UW

Wróciliście z Erasmusa i odczuwacie post Erasmusową depresję? A może nie mieliście jeszcze okazji być na wymianie i chcecie poczuć Erasmusowego ducha tu w Warszawie?

Przychodzimy do Was z propozycją dołączenia do naszego programu “Mentor”!

„Mentor” jest programem umożliwiającym szybszą asymilację i integrację studentów zagranicznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Każdy z uczestników wymiany międzynarodowej otrzymuje swojego opiekuna – tzw. Mentora, który pomaga mu w zakwaterowaniu się w akademiku lub mieszkaniu, wprowadza kolegę/koleżankę z zagranicy w życie studenckie na naszej uczelni, daje wskazówki odnośnie przedmiotów, zaliczeń i projektów, a także opowiada, co właściwie można robić w Warszawie lub dokąd warto wyskoczyć na weekend na dłuższą wycieczkę po Polsce.

Sprawdź jak się zgłosić

ESN UW