Konkurs wniosków Erasmus Mundus 2021

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na spotkania informacyjne 17 i 19 maja 2021 dotyczące przygotowania lub realizacji wspólnych studiów magisterskich w ramach inicjatywy Erasmus Mundus oraz wymagań wynikających z polskiego prawa o szkolnictwie wyższym.

Rejestracja na spotkania trwa do dnia 13 maja za pośrednictwem aplikacji MsTeams.
  • 17 maja, godz. 11.00 – spotkanie skierowane do uczelni zamierzających przystąpić do projektów dotyczących opracowania wspólnych studiów magisterskich Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Design Measures); link do rejestracji znajduje się tutaj
  • 19 maja, godz. 11.00 – spotkanie skierowane do uczelni zamierzających przystąpić do projektów dotyczących realizacji wspólnych studiów magisterskich (Erasmus Mundus Joint Masters), link do rejestracji znajduje się tutaj.
14 maja FRSE wyśle osobom zarejestrowanym link na spotkania.
Uwaga: termin składania wniosków na oba działania mundusowe został przesunięty na 17 czerwca, godz. 17.00

Data publikacji: 07 maja 2021