19 edycja Letniej Szkoły Wyszehradzkiej (5-15 lipca)

W 19 edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej (LSW) weźmie udział 30 osób z krajów V4, Partnerstwa Wschodniego i Europy Środkowej, pierwszeństwo mają założyciele start-upów, inicjatorzy konkurencyjnego biznesu oraz osoby powiązane z dziedzictwem kulturowym, zajmujące się dziedzictwem materialnym i niematerialnym, jako głównym materiałem ich działalności zawodowej.

W ciągu 10 dni wykładów, warsztatów, szkoleń i wizyt studyjnych uczestnicy będą pracować (w grupach i indywidualnie) nad swoimi krótkimi prezentacjami, które odbędą się ostatniego dnia, w nowym zamkniętym formacie „Visegrad Ted-ex Talks”.

Nowa formuła Szkoły będzie prowadzona zgodnie ze wszystkimi przepisami sanitarnymi i zarządzeniami rządowymi.

Rekrutacja trwa do 27 kwietnia.

Termin LSW: 5-15 lipca (10 dni)
Miejsce: Kraków, Willa Decjusza
Jak aplikować
Więcej informacji na stronie.
summerschool@villa.org.pl

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Data publikacji: 22 kwietnia 2021