Szkolenie dla pracowników „What can the University of Warsaw do to attract the best scholars from Asia? The comparison between research fellowship in Poland and USA.”

W imieniu Polskiego Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin serdecznie zapraszamy na szkolenie dla pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące współpracy z zagranicznymi pracownikami naukowymi.

Temat szkolenia: What can the University of Warsaw do to attract the best scholars from Asia? The comparison between research fellowship in Poland and USA.

Szkolenie poprowadzi: Lixin Liu (Soochow University)

Data: 5 marca 2021 r. godz. 10:30 – 11:30 na platformie ZOOM.

Możliwe jest również odbycie konsultacji indywidualnych z Panią Lixin Liu po wcześniejszym umówieniu od godziny 11:30.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu realizowanym w ramach grantu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Prosimy zgłaszać swój udział na e-mail: china.law@wpia.uw.edu.pl podając imię i nazwisko, stanowisko oraz numer kontaktowy.

Na szkolenie wymagana jest rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

*Rejestracja na szkolenie jest jednoznaczna z zobowiązaniem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych wymaganych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz ankiety ewaluacyjnej.

Data publikacji: 02 marca 2021