Konkurs EDUinspirator 2020 – przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń

 

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. EDUinspiratorem może zostać osoba, której działania wyróżniają się wysoką jakością i która dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE, wpływa na otaczającą rzeczywistość; osoba, która dzięki projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne.

EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą aby podnieść kwalifikacje innych osób i w ten sposób przyczynić się do ich sukcesu. Z tego właśnie powodu tegoroczne hasło konkursowe brzmi „Działam – Upowszechniam – Inspiruję”.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto był uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundacje Rozwoju Systemu Edukacji w latach 2007-2019. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy w systemie http://online.frse.org.pl. i zaprezentować swoją działalność.

W tym roku można zgłosić się w jednej z poniższych kategorii:

  1. Edukacja szkolna
  2. Szkolnictwo wyższe
  3. Edukacja zawodowa
  4. Edukacja dorosłych
  5. Edukacja pozaformalna młodzieży

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dobierając ją do charakteru swojej działalności.

Kryteria oceny zgłoszeń, procedura konkursowa
Regulamin
Przewodnik
Termin nadsyłania zgłoszeń – 15 października  2020.

 

Pobierz obrazki


Data publikacji: 28 września 2020