Konkurs European Language Label 2020

 

Konkurs „European Language Label” jest skierowany do nauczycieli języków obcych, nauczycieli akademickich, lektorów, instytucji zajmujących się kształceniem językowym dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, nauczycieli szkół branżowych, szkól publicznych i niepublicznych, oraz instytucji wspierających edukację językową, np. fundacji, muzeów, bibliotek.

 

Konkurs European Language Label jest konkursem projektów językowych. Jeśli wprowadzasz w życie projekty językowe, masz okazję zdobyć prestiżowy certyfikat, podpisany przez polskiego ministra edukacji narodowej i komisarza UE ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu, który poświadcza, że uczenie języków w twojej instytucji odbywa się na najwyższym poziomie.

W ubiegłym roku wręczenie certyfikatów i statuetek ELL miało miejsce podczas II Kongresu Rozwoju Systemu Edukacji, na Stadionie Narodowym w Warszawie. (link: https://ell.org.pl/gala-european-language-label-2019-galeria/).

Laureatów konkursu odwiedziliśmy w ich placówkach z Mobilnym Centrum Edukacyjnym. (link: https://www.flickr.com/photos/frse_pl/albums/72157712141835537)

Dołącz do grona najlepszych edukatorów w Europie!

Jak zgłosić projekt do konkursu? Wejdź na stronę www.ell.org.pl i uzupełnij wniosek.


Data publikacji: 08 kwietnia 2020