Komunikaty Ambasady Francji w Polsce i Polskich Linii Lotniczych LOT

W ramach aktualnej sytuacji sanitarnej, Ambasada Francji w Polsce przeprowadza spis studentów francuskich w Polsce. Będziemy zobowiązani za przekazanie niniejszej wiadomości do studentów francuskich przebywających aktualnie na wymianie na uczelniach polskich (w ramach programu Erasmus +, podwójnych dyplomów polsko-francuskich lub innych programów wymian).
Intereaktywny formularz dostępny jest na https://forms.gle/C13o1mBHoWiLid8d9

Polskie Linie Lotnicze LOT proponują już od dziś dodatkowe loty do Paryża. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ambasadą za pośrednictwem adresu e-mail konsulatu : consulat@ambafrance-pl.org (zapisy nie będą przyjmowane drogą telefoniczną).
Należy podać następujące dane : imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer paszportu i adres e-mail.
Z zainteresowanymi skontaktuje się bezpośrednio przedstawiciel linii lotniczych, płatność za bilet będzie do uregulowania także bezpośrednio u linii lotniczych.

Data publikacji: 20 marca 2020