Dni Erasmusa na UW

26 i 28 listopada na UW odbędą się Dni Erasmusa organizowane przez Erasmus Student Network oraz Biuro Współpracy z Zagranicą UW. Podczas dni będzie można dowiedzieć się co zrobić, aby wyjechać na zagraniczne studia lub praktykę w ramach programu Erasmus+.

Jak ubiegać się o stypendium z programu, jak przygotować się do wyjazdu, jakie są różnice w życiu studenckim w poszczególnych państwach biorących udział w programie? To tylko niektóre z pytań, na które będzie można znaleźć odpowiedź podczas rozmów z uczestnikami wymiany oraz osobami odpowiedzialnymi za realizację programu Erasmus+ na UW.

Zapraszamy na spotkania 26 i 28 listopada. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Wydziale Biologii. Stoisko z informacjami na temat studiów i praktyk za granicą będzie czynne 26 listopada (wtorek) w godz. 10.00-16.00 w holu wydziału.

Drugie spotkanie odbędzie się 28 listopada (czwartek) w Bibliotece Uniwersyteckiej. W godz. 10.00-16.00 będzie można skorzystać ze stoiska informacyjnego, a o godz. 16.00 uczestnicy programu oraz pracownicy Biura Współpracy z Zagranicą spotkają się z osobami zainteresowanymi wymianą zagraniczną w sali nr 256 w BUW.

Dni Erasmusa (Erasmus Days) są organizowane każdego roku przez Erasmus Student Network działającą przy UW oraz Biuro Współpracy z Zagranicą. Celem corocznych spotkań jest upowszechnianie idei studiowania w wielu krajach i nawiązywania międzynarodowych kontaktów, a także promowanie otwartości na różnorodność, zdobywania międzynarodowego doświadczenia oraz tworzenia relacji z osobami przyjeżdżającymi na UW z innych krajów.

Szczegółowe informacje o Erasmus Days 2019 >>

Data publikacji: 03 grudnia 2019