Spotkanie informacyjne dla  zagranicznych studentów goszczących („krótkoterminowych”).

Ponad  700 zagranicznych studentów goszczących („krótkoterminowych”) wzięło udział w zorganizowanym przez Biuro Współpracy z Zagranicą spotkaniu.

Uczestnicy mogli uzyskać informacje między innymi na temat tego, jak zarejestrować się na zajęcia, jak utworzyć konto e-mail czy jak otrzymać legitymację studencką. Dowiedzieli się także, jak korzystać z bibliotek, jak zapisać się na kurs języka polskiego,  czy gdzie w sytuacji kryzysowej uzyskać pomoc psychologiczną.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele Erasmus Student Network – UW, którzy zaprezentowali swoją ofertę dla studentów,  między innymi program mentor.

Data publikacji: 27 września 2018