W imieniu Polskiego Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin serdecznie zapraszamy na szkolenie dla pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące prowadzenia badań naukowych.

Temat szkolenia: Between East and West: Different perspectives on research. How to host and cooperate with Chinese researchers?

Szkolenie poprowadzą: Xiaoli Bao (Renmin University, visiting Researcher Harvard University), Dongfang Li (Beijing foreign Studies University) oraz Ran Wang (Renmin University).

Data: 24 lutego 2021 r. godz. 10:30 – 11:30 na platformie ZOOM.

Możliwe jest również odbycie konsultacji indywidualnych z Panią Xiaoli Bao po wcześniejszym umówieniu od godziny 11:30.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu realizowanym w ramach grantu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Prosimy zgłaszać swój udział na e-mail: china.law@wpia.uw.edu.pl podając imię i nazwisko, stanowisko oraz numer kontaktowy.

Na szkolenie wymagana jest rejestracja.
Liczba miejsc ograniczona.
Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

*Rejestracja na szkolenie jest jednoznaczna z zobowiązaniem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych wymaganych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz ankiety ewaluacyjnej.

Data publikacji: 18 lutego 2021